Moje Portfolio

Kontakt

Portfolio w PDF

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że chcesz wiedzieć o mnie więcej, dziękuję.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W zakresie malarstwa jestem amatorem, nie ukończyłam Akademii Sztuk Pięknych, kursów czy warsztatów plastycznych.

 

Malarstwo fascynuje mnie od dawna i traktuję je jako wielką pasję, będąc jednocześnie amatorem i obserwatorem otaczającego świata. Tematyka, którą poruszam, jest oparta o rzeczywistość: natura, sztuki japońskie oraz abstrakcjonizm, w technice olejnej, rzadziej akrylowej. W pracach skupiam się na szczegółowym, realistycznym oddaniu klimatu uchwyconej chwili, którą charakteryzują dopracowane detale. Jednak na próżno szukać pocztówkowych pejzaży. Główny kierunek jest osadzony w elementach nieco zapomnianych, a przecież oczywistych i znajomych dla człowieka. Przykładem jest cykl prac zatytułowanych “Owady”, który łączy pokazanie w skali zbliżonej do makro nieco zapomnianych w sztuce, a przecież pięknych owadów. Z przekorą artystyczną jednak całość pracy obejmuje flora, w której żyją. Obrazy stanowią cykl, jednak każdy z osobna jest indywidualną wizją artystyczną i stanowi odrębną całość. Staram się jednak nie ograniczać tylko do tematyki związanej z naturą, cały czas poszukuję moich malarskich inspiracji…

 

Wszystkie prace są zabezpieczone werniksem oraz sygnowane moim pseudonimem Aisha i opisane na odwrocie autorskim certyfikatem. Jeśli spodobał Ci się którykolwiek z moich obrazów i chcesz go mieć, napisz do mnie. Serdecznie zapraszam.

 

Joanna Radzimirska /Aisha/

 

Wystawy i prezentacje:

2017r. Wołomin k/Warszawy: autorska wystawa pod tytułem: Moje inspiracje.

2018r. Udział w konkursie American Art Awards

 

© 2018 AISHA-Art

wykonanie: projekty-graficzne-online.pl